حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
خانه » دین و مذهب » مطالب مختلف دینی » آموزش احضار روح

آموزش احضار روح

آموزش احضار روح

برای هر کاری نیازی های لازم است برای احضار روج نیز مواردی باید فراهم باشد

اسخ آیت الله سیدعلی سیستانی: سؤال: حکم شرعی احضار روح چیست ؟
پاسخ: اگر احضار روح موجب ايذاء روح شخص که ايذائش حرام است بشود جايز نيست.

ارتباط با ارواح، در صد معیّنى قابل مطالعه و بررسى است، اگر چه ارتباط با ارواح را به عنوان یک واقعیّت مى‏توان براى افراد خاصّى پذیرفت، ولى نباید از نظر دور داشت این مسئله مورد سوء استفاده عده زیادى قرار گرفته و یا افراد ساده ذهنى، بدون اطلاعات علمى با یک میز چرخان، یا یک استکان، یا یک صفحه کاغذ، پر از حروف الفبا با ارواح مى‏توانند تماسى بگیرند! اینان به دنبال آن بازى کم کم سر از تناسخ و بازگشت ارواح به بدن‏هاى جدید (عود ارواح) درآورده‏اند که امرى مردود و غیر مقبول و خلاف نصّ آیات مى‏باشد.

ارتباط با ارواح از نوع هیپنوتیزم واقعیت دارد و از نظر علمى ثابت شده است و نمونه‏هاى فراوانى وجود دارد که با خواب مغناطیسى، «عامل» (خواب کننده) روح «معمول» (خواب شونده) را در اختیار گرفته و از یک شهر به شهر دیگرى روانه کرده و اطلاعاتى را از او اتخاذ نموده و سپس شواهد صدق آن بر همگان روشن شده است. (1)

اما ارتباط با ارواح به شکل اسپریتیسم که در چند دهه گذشته در اروپا رواج پیدا کرد، اوهامى بیش نیست، گرچه اصل ارتباط ارواح واقعیت دارد و در متون دینى شواهد و دلایلى براى اثبات آن وجود دارد.

با توجه به متون دینى ارتباط با ارواح امر محالى نیست، لیکن چنان نیست که از هر کسى ساخته باشد، بلکه شرایط ویژه و بسیار دشوارى را مى‏طلبد و تنها افراد بسیار برجسته‏اى توانایى چنین کارى را دارند. چه بسا میان‏ هزاران مدعى چنین کارى تنها یک نفر را به سختى مى‏توان یافت که در ادعاى خود صادق باشد

مدعیان این کار با استفاده از افراد ساده لوح و زودباور، از طریق چرخاندن میز، استکان و صفحه کاغذ حاوى حروف الفبا وانمود مى‏کنند که با ارواح تماس برقرار نموده‏اند. این کار با بررسى‏هاى دقیق به عمل آمده توسط برخى از دانشمندان غربى، نیز توسط برخى از عالمان دینى و اسلامى ثابت شده که ادعاى آنان در زمینه احضار ارواح واقعیت ندارد.

در سال 1875 میلادى انجمن فیزیک وابسته به دانشگاه «سن‏پترزبورک» هیأتى را مأمور کرد تا درباره احضار ارواح به مطالعه بپردازد و نتایج تحقیقات خود را اعلام کند. دین هیأت پس از بررسى‏هاى فراوان اعلان کرد که پدیده‏هاى مربوط به احضار ارواح به علت حرکات ناخودآگاه، یا اشتباه ضمیرى مى‏باشد و احضار ارواح ادعایى، بیش نیست.

واعظ شهیر مرحوم محمد تقى فلسفى مى‏گفت: من در یکى از جلسات احضار ارواح حضور داشتم. هر یک از حاضران به نوبت نزد «مدیوم» (کسى که مدّعى احضار ارواح است). مى‏رفت و مى‏گفت: روح فلانى شخص را حاضر کن. وى نوشته‏اى را در سوراح میز مى‏گذاشت و با چرخاندن چرخ دنده به داخل میز مى‏برد و بعد از چند دقیقه نوشته‏اى از آن ظاهر مى‏شد که مثلاً روح عموى شما حاضر شده است و به شما سلام مى‏رساند و جویاى حال شما است. آقاى فلسفى مى‏گوید: من از هیچ یک از آن چه مشاهده کرده بودم، قانع نشدم که پاسخ سئوال‏ها مربوط به روح است، تا نوبت به من مى‏رسید. گفتم: روح حکیم ابوالقاسم فردوسى شاعر نامدار ایران را براى من احضار کن.

مدیوم نوشته‏اى به میز سپرد و بعد از پنج دقیقه چرخ دنده را چرخاند و کاغذى از آن ظاهر شد که نوشته بود جناب آقاى محمد تقى فلسفى روح حکیم ابوالقاسم فردوسى این جا حضور دارد و به شما سلام مى‏رساند. من گفتم: با این نوشته قانع نشدم که روح فردوسى حاضر شده است. مى‏خواهیم از او سئوالى کنم. مدیوم گفت: وقت شما تمام شده است. بار دیگر در نوبت قرار بگیر تا نوبت تو فرا برسد. نوبت که به من رسید، یک صفحه نوشته به او دادم و گفتم: این را بده به روح حکیم ابوالقاسم فردوسى تا به صورت نظم همانند شاهنامه، درآورد، و مى‏دانستم که این مدیوم نمى‏تواند مانند فردوسى شعر بسراید. کاغذ را در سوراخ میز گذاشت و چرخ دنده را چرخاند و بعد از گذشت ده دقیقه با ناراحتى تمام کاغذى را از میزبیرون آورد که نوشته بود: جناب آقاى فلسفى روح حکیم ابوالقاسم فردوسى از این سؤال شما ناراحت شده و قهر نموده است و از این جا رفته است!

از امثال این گونه گزارش‏ها فهمیده مى‏شود که احضار روح به شکل «اسپریتیسیم» شیطنتى بیش نیست و معمولاً افراد ساده لوح تحت تأثیر قرار مى‏گیرند.

1) برای احضار روح لوازمی ابتدایی مورد نیاز است :
اما پیش از هر چیز به یک روح احتیاج داریم (شوخی نمیکنم )؛ما باید در اولین اقدام برای احضار یک روح نیت کنیم .
نمیشود که در میانه ی کار ناگهان تصمیم بگیریم که چه روحی را میخواهیم احضار کنیم چون در آن صورت اگر هم موفق به احضار روح شویم نمیتوانیم با ان ارتباط بر قرار کنیم .
این هفت پیشنیاز برای احضار ساده روح است .
فقط از دوستان خواهش میکنم از این شیوه ی احضار روح برای تفنن استفاده نکنند و حرمت دنیای ارواح را حفظ کنند .
۲) به یک نفر مدیوم احتیاج داریم :
هر چه مدیوم ما جوان تر و زیبا تر باشد بهتر است .
البته باید دقت کرد که از فرد غیر بالغ بنوان مدیوم استفاده نکنیم چون ممکن است آسیب ببیند .
مدیوم میتواند خود احضار کننده باشد می تواند فرد دیگری باشد و در احضار روحهای طولانی بهتر است شخص دیگری به غیر از احضار کننده مدیوم باشد .
۳) به یک عدد میز چوبی که هیچ فلزی در ان به کار نرفته باشد :
بهتر است از میزی استفاده کنیم که به جای میخ های فلزی از چسب یا متصل کننده دیگری در ان استفاده شده باشد .
۴) یک عدد طلسم خواست باید داشته باشیم :
طلسم خواست می تواند چیزهای مختلفی باشد باشد .
برای تهیه طلسم میتوانید از آگاهان پرس و جو کنید زیرا که در دسترس همگان نیست .
طلسم خواست یا طلسم نیاز معمولا سوگند نامه ای است که از ترکیب چند ورد مختلف تشکیل شده و روح را سوگند می دهد که پس از احضار کاری با احضار کننده خواستار احضار و مدیوم نداشته باشد.
خواستار کسی است که از احضار کننده میخواهد که روح شخص مورد نظر را احضار کند .

۵) زرده تخم مرغ :
از این زرده که یکی هم کافی است پس از انکه مقدار زیادی شکر در آن می ریزیم برای ذب روح استفاده میشود .
هر چه زرده سالم تر و خوش رنگ تر باشد بهتر است و باید مواظب بود که تخم مرغ فاسد یا خون دیده استفاده نشود .
۶) قربانی :
قربانی باید یک حیوان خونگرم باشد و هر چه حیوانی که قربانی می کنیم متکامل تر باشد بهتر است .
گذشتگان ما از انسان برای این کار استفاده میکردند البته کاری غیر اخلاقی و ناپسند بوده اما برای تسخیر روح کاری که در اینجا درباره اش صحبت نمی کنیم و بسیار شیطانی است باید حتما از قربانی انسان استفاده کرد اما برای احضار روح خون کردن پرنده ای کفایت میکند .
۷) نسخه احضار :
این نسخه معمولا دعایی است که به زبان عدد نوشته شده .
تهیه آن چندان کار مشکلی نیست و این نسخه ها را میتوان به آسانی تهیه کرد البته من نمیتونم طرز تهیه اش را در اینجا بگویم .

جلسات احضار ارواح
جلسات احضار روح معمولاً به دو طریق مختلف صورت میگیرند:
طریقه اول :
افراد حروف الفبا را بگونه ای مرتب میچینند و سپس شیئی که حرکت دادن آن آسان است ( لیوان یا نعلبکی) را در وسط میگذارند و دستهایشان را روی آن جسم که قابلیت حرکت دارد قرار میدهند.
در اسباب بازی فروشیهای کشورهای غربی تخته هایی چوبین فروخته میشود که تخته اوجا نام دارند و حروف الفبا روی آنها به همراه کلمات “درود و بدرود” و ” آری و نه ” روی آن چاپ شده است و جسمی شبیه ذره بین نیز همراه آن ارائه میشود.
افرادی که اطراف این تخته مینشینند سوالی را مطرح میکنند و بعد دستهایشان را روی جسم متحرک میگذارند و شخصی جسم را حرکت میدهد و بر روی حروف الفبا یا روی یکی از کلمات میبرد.
برخی از مردم گمان میکنند این حرکت ها مربوط به موجودات ماوراء طبیعی همچون روح و جن هستند، اما شک گرایان پیشنهاد میکنند که این حرکت بطور خودآگاه یا ناخودآگاه توسط کسانی که در جلسه حضور دارند انجام میشود.
این شک گرایان توصیه میکنند که چشمهای کسانیکه در جلسه حضور دارند بسته شود و نتوانند چیزی را ببینند، و بعد جای حروف الفبا عوض شوند یا تخته اوجا چرخیده شود، در اینصورت دیده خواهد شد که یا جسم محرک حرکت نمیکند و یا اینکه پاسخهای بی سر و ته و غلطی دریافت میشود .
این نتیجه تنها به این دلیل میتواند حاصل شود که حرکت جسم متحرک اساساً توسط کسانیکه در جلسه حضور دارند انجام بگیرد نه از طرف موجودات نامرئی.
نیروی ایدیوموتور :
به فعالیتهای ماهیچه ای که بطور ناخودآگاه توسط بدن انجام میگیرد و سبب حرکت میشود، نیروی ایدیوموتور گفته میشود.
آزمایشهای علمی انجام شده توسط ویلیام جیمز، دانشمند انگلیسی مایکل فارادای و روانشناس امریکایی ری هیمن نشان دادند
که بسیاری از اتفاقاتی که مردم آنها را به موجودات ماوراء طبیعی و ارواح نسبت میدهند در حقیقت برخاسته از همین نوع حرکتهای ناخودآگاه ماهیچه ای هستند.
بنابر این تمامی جلساتی که در آنها بدن افراد شرکت کننده به نحوی در انجام آزمون نقش دارد را میتوان برخاسته از این حرکت ایدیومتریک دانست.
آشکار است که شخص خود پاسخ پرسشهایی که میکند را میداند و از آنجا که خود در حرکت دادن جسم متحرک نقش دارد پاسخ درست نیز به پرسشهای خود خواهد داد.
یک روش مسلم و بسیار ساده دیگر برای نشان دادن واقعیت اینگونه جلسات این است که افراد دستشان را از روی چیزی که حرکت میکند بردارند و اینگونه خواهند دید که جسم از حرکت بازخواهد ایستاد.
طریقه دوم :
نوع دوم این گردهمایی ها برای احضار روح اندکی پیچیده تر از نوع اول است و در این گردهمایی ها ارواح سخن میگویند.
در برخی از موارد شخصی که ادعای احضار روح را میکند ادعا میکند که تنها او است که میتواند صدای روح را بشنود و دیگران تنها در صورتی میتوانند صدای روح را بشنوند که آمادگی اش را داشته باشند و ممکن است اگر آمادگی اش را نداشته باشند دیوانه شوند(!).
برای همین شخص مدعی معمولا خودش تنهایی صدا را با گوش شنوا میشنود و بعداً برای بقیه تعریف میکند که روح چه گفته است.
در برخی موارد هم صداهایی میاید ولی فقط شخص مدعیست که معنی آن صداها را میفهمد و در این موارد شخص مدعی خود بطور مستقیم یا غیر مستقیم صداها را تولید میکند.
در برخی از موارد نیز هیچ صدایی نمی آید، این در مواقعی است که شخصی خردگرا در مجلس وجود داشته باشد و بخواهد مچ گیری کند، در این مواقع گفته میشود که در مجلس انرژی منفی وجود دارد و یا به هر بهانه دیگری اجرای نمایش متوقف میشود.
در چنین شرایطی ارواح خجالتی نمایان نمیشوند.
هیچیک از ادعاهای احضار روح تابحال در شرایط آزمایشی و مشاهدات علمی با موفقیت انجام نشده اند، در تمامی مراحلی که در اینگونه مراسم انجام میشود به نوعی تقلب و کلاهبرداری وجود دارد.
موسسه جیمز رندی مبلغ 1 میلیون دلار به هرکس که بتواند هر عملی فراطبیعی را انجام دهد پاداش خواهد داد.
تا زمانیکه چنین اتفاقی نیافتاده است، میتوان فرض کرد که مدارک و شواهد معتبر و محکم و قابل توجهی در این زمینه وجود ندارد و اعتقاد به آنها بی اساس است.
ادعای احضار ارواح قدمت بسیاری دارد.
در تاریخ و افسانه های بسیاری دیده میشود که در کنار پادشاهان و حاکمین همواره جادوگران ستاره شناسان، پیش گویان، جنگیرها و افراد مشابه موجود بوده اند و حتی از جایگاه بالایی نیز در اجتماع برخوردار بودند و اطلاعات راجع به دشمنان و غیره را از این راه ها بدست می آوردند و به پادشاهان ارائه میدادند.
مسئله ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که ارواح قرار است طبق تعریفشان ماوراء طبیعی باشند، و چیزهای طبیعی قابل دریافت حسی نیستند .
یعنی اگر بتوان چیزی را ببینید، لمس کنید و یا بشنوید آن چیز دیگر ماوراء طبیعی نیست و از آنجا که در تمامی این نوع آزمونها از قبیل عکس گرفتن از ارواح، ضبط کردن صدای ارواح، احضار روح و غیره، مدعیان آنها ادعا میکنند میتوانند نمودهایی طبیعی از روح را بگونه ای قابل دریافت حسی نشان بدهند،ننیجه این آزمونها چه درست چه نادرست کاملاً بی ارتباط با روح است.

امتیاز 4.14 ( 86 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 41 نظر ثبت شده است.

 1. لطفا به طور باز تری توضیح دهید .خطرات بعد احضار روح ومشکلاتش را تو ضیح دهید

  • اگه میخواید اطلاعات کاملی کسب کنید کتاب ارتباط با ارواح الان کاردک و روانپژوهی از همین نفر رو کافیه بخونید

 2. احضار جنم همین جوریع؟!؟

  • اگه میخواید اطلاعات کاملی کسب کنید کتاب ارتباط با ارواح الان کاردک و روانپژوهی از همین نفر رو کافیه بخونید

 3. همون تخته وی یا یا وی جا بدرد احضار ارواح می خوره. اگه به دنیای ارواح عتقاد داشته باشید و روحیه ماجراجویی و علاقه وافری به این عالم داشته باشید می تونین حضور موجودات ماورایی رو احساس کنید. من خودم تونستم این موجودات رو ببینم و حضورشونو به کرات احساس کنم. ساده ترین راه برای دیدن اجنه کنجکاوی؛ مطالعه و فکر کردن به اوناست. باید ظرفیت دیدن این موجودات رو داشته باشید

  • سلام میشه آموزش احضار روح یا جن رو با تخته به من بدید؟ خیلی امتحان کردم فقط یه بار شد

  • این نوع برخورد شما کاملا نشون میده اصلا با اجنه ارتباط نداشتین و اینا یه تاقینه به خودتون

 4. اجنه ها اهل شیطنت و ازارن بخصوص کافراشون. مومناشونم به سمت هر کسی نمیرن. بهترین روش برای ارتباط گرفتن راز و نیاز و عبادت خالصانه س

 5. از کارتون ممنونم ولی میشه دعاهایشم را اینجا بزارید خواهش میکنم

 6. ما هر سایتی رفتیم ک ه چیزی میگفتن.هرکدوم هم یه جور میگفتن ک باور میکردیم. روش کاملا درست رو خواهشا به همراه دعای احضار بذارید.

 7. اینکه میگن ای تو روحت!! یعنی چی ایا ربطی به احضار روح دارد یا اینکه ندارد،

 8. به نظرم نباید این چیزا رو ساده بگیریم ممکنه عواقب بدی داشته باشه

 9. یکی از اقوام ما ،همچین کارایی کرده،الان تیمارستان بستریه

 10. سلام لطفا یک نفر که احضار روح میکنه و واقعا دارای همچین توانایی میباشد رو به معرفی کنید.

 11. سلام من دانشجو ترم سه هستم ترم اول دو تا از دوستام که احضار روح بلد بودن این کارو کردن اول گفتن که بقیه برن بیرون نوبتی میاد تو و با دست خو

 12. سلام من و دوستم چند وقت پیش احضار روح انجام دادیم و حین کار یه صدای بدی اومد و ترسیدیم و بیخیالش شدیم از اون شب به بعد همش خواب میبینم که یکی میاد تو خوابم و همش میگه چرا منو احضار کردید و منو میخاد خفه کنه یکی بگه من چی کار کنم تموم بشه واقعن تو دردسر افتادم

  • اگه هنوز دچار اذیت از طرف همون روح میشید …. احضارش کتید اما سوگند نامه جدیدی بنویسید که شرحش عذرخواهی و‌طلب بخشش باشه و‌حتما روح رو قسم بدید تو سوگند نامه …از اونجایی که ازتون دلیل میخواد سما اگه به شوخی هم اینکارو کردید تو سوگند نامه قید کنید …

 13. من يكبار با سه تا از دختر خاله هام احضار روح كرديم ولي وسط كار يهو صداي زنگ خونه اومد ما بدون اينكه با روح خداحافظي كنيم بساط رو جمع كرديم تا چند شب روح اذيتمون ميكرد چهارتامون ديوونه شده بوديم تا دوباره احضار روح كرديم و اينبار خداحافظي كرديم بعدش دست از سرمون برداشتن

 14. این جورمسائل و شوخی نگیریداگه یه کم تحقیق کنیدراجع مراحل زندگی پس از مرگ می تونید درک کنیدروح بعدازمرگ در امواج وفرکانسهای بالاتری زندگی میکنه و واسه ارتباط با اون بایدآکتوپلاسم کافی دراختیارداشته باشه تابتونه خودشوباامواج وفرکانسهایی که احساسات جسم فیزیکی رومتاثرمیکنه هماهنگ کنه ودراونصورت باانسان زنده ارتباط برقرارمیکنه هیچ ربطی هم به وردودعاوخون وقربانی نداره

 15. با سلام اگر کسی واقعا روش احضار جن تضمینی رو میخواد بدون قید و شرط چیزی یادتون میدم که فقط با خوندن وردش و یکم شجاعت براتون احضار میشه بار ها انجام دادم ولی زنده موندم با استفاده از اون تضمینیه تضمینه اگر میخواید به ایدی @soheil3412 تو تلگرام پیام بدید فقط بگم هیچ مسولیتی ندارم ولی واقعا ترسناکن حتی تصورشم خارجه از ذهنتون

 16. برای احضار روح از ابجد استفاده میشه..
  اما بهترین کار نرفتن چ به دنبال و دنیای ماورا و ارواح هست …. چون روح اذیت میشه زمان احضار ممکنه اسیب های جدی به کسانی که احضار کردن بزنه (شامل روح خانواده نمیشه)
  مثل پاره شدن ورق و اسیب انگشت .. صدایی مهیب که بعد شنیدنش هفته ها دچار تب و لرز میشید و نمیتونید تا مدتی حرف بزنید… یا بسته شدن محکم در و کسایی که بترسن احتمال سکته دارن ..

 17. راستش منم در این مورد کنجکاوم اگه میشه راهنماییم کنین واقعو میخوام این کارو انجام بدم تا حالا تجربشو نداشتم

 18. چندین با تو سایتای مختلف دنبال کردم اما به جایی نرسیدم. میشه این کارو تک نفره انجام داد؟ اصلا دقیقا به چ وسایلی نیاز داره؟ میتونیم خودمون انتخاب کنیم ک روح چ کسی احضار بشه؟

 19. همه حرفاتون درست،مطمئنی وجود ندارن؟
  میخوای یروز ببینی که همه دانشمندا حرفشون اشتباه بوده

 20. عروسی با ۳۰ تا ماشین و فاصله خیلی کم، ماشین امبولانس میت کش قاطی ماشینها، بی توجه بودن افراد داخل کوچه نسبت به حضور تو توی اون مکان،قیافه افرادی که معلوم نیست توی عروسی هستن یا عزا،صدای اهنگ خیلی ضعیف با صدای مبهم،چراغونی جلوی درب ،دو ردیف ماشین خاموش جلوی باغ ،توی کوچه خاکی با پهنای ۱۰ متر،
  فکر کن بعد از پنج دقیقه بری و برگردی ببینی هیچ خبری از ماشین و صدا و چراغونی نیست،فقط از ته کوچه صدای حرکت زیاد ثم اسب بشنوی و دیگر هیچ خبری نیست،چه حالی بهت دست میده،نگو نیست و نمیشه ،اگه دوست داشتی بهت نشون میدم و ثابت میکنم
  @mhd72tattoo منتظرتم

 21. سلام شخصی رومیشناسم میتونه احضارروح انجام بده .چندین سال تواین زمینه کارکرده.

 22. سلام
  من یکسال احضار روح میکردم
  زندگیم خراب شد
  بیچاره شدم
  حتی به چشم خودم دیدم
  پیشنهاد میکنم انجام ندین
  برای یکی دو بار اشکال نداره
  ولی براتون عادت نشه
  خواهش‌ میکنم جدی بگیرید بعضی چیزارو
  اگه زندگیتون‌ براتون‌ معنی نداره و تموم شده س
  برین دنبال اینکار
  احضار روح شمارو دیوانه میکنه همین
  یا علی

 23. دوستان چیزی به نام احضار روح وجود نداره ،انچیزی که بعد از اعمال احضار روح میاد اجنه شیطانی هستند .جن چون میتونه ذهن شما رو بخونه و در طول و عرض به سرعت حرکت کنه میتونه جواب سوالاتتون رو از ذهن خودتون بده بعد احضار دیگر برگشتی در کار نیس اون مکان تبدیل به جولانگاه اجنه شیطانی شده از گم شدن وسایل و جابه جایی بی دلیل مشکلاتتون شروع میشه اخر سر کار به تجاوز اجنه به ساکن خانه و قتل و خودکشی و فقر و بدبختی می انجامه ،من شخصا سالها تحقیق و تجربه در این امور رو داشتم قطعا و قطعا دنبال این امور نروید اگرم رفتید با استاد واقعی اینکار رو بکنید .ومن الله توفیق

 24. سلام من با کاغذ حرف الفبا یعنی از بچگیم تو خونه برادر خواهرم انجام میدادن و روح. یا اجنه هر چی احظار می کردن با این شیوه و من و خودم انجام میدادم و الام اونا خیلی وقت ول کردن این چیا ولی من مدتی شروع کردم ماجراجویی با احظار جن الام جواب داده تا حالا ارتباط با جن هر موجودات عالی به نظر شیوه کاغذ حروف الفبا از تخته خارچی ها برای احظار روح استفاده می کنن بهتر تا الام جواب داده ولی خونه مون عوض کردیم 13سال بعضی از جنا منتقدن که مال همون زمان و هنوز در کنار ما بعد 13 سال دارن زندگی می کنن ولی نه ما کاری به اونا داریم نه اونا کاری با ما دارن

 25. ارزوم ماجراجوییم این که بتونم اجن خوب موامن که ارتباط تماس داشته باشم خیلی سخت پیدا کردنش تماس داشته باشم ببینمش و ماجراجوییم تمام نمیشه تا نتونم با چشم ببینمشون بااحساسشون لمسشون کنم

 26. واتقاد دارم و اتقادام بالا به موجودات وبیشتر موقع اخر شب ها رفت امد کنارم احساس می کنم حسشون می کنم بعضی هاشون کمی اذیت می کنن در حد تکان دادن اجسام انداختن اجسام و ترسوندن که من ترسی از این موجودادت ندارم ریخته شده باز بی خیالشون میشن تا خودشون برن

 27. دوستان تک نفره نمیشه این کار انجام داد باید حضور 2 نفر باشه و باید ارتباط مدیوم و تمرکز خوب داشته باشی تا بتونی احظار جن انجام بدی این کار واسطه مدیوم و تازه کارها خطرناک باید بلد باشی اخر چطوری خدا حافظی کنی بعضی هاشون خیلی بد اذیت می کنن نمیرن از پیشتون و عوارض بعدی داره که ممکن حضورشون تسخیریتون کنه و خیلی مسایل و مشکلات تو زندگیتون به وجود بیاره وخوب داره البته ولی خوب سخت میان بیشترشون کافر یهودین خطرناکن لج کنن باهتون

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز