عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
خانه » سلامتی و تندرستی » اطلاعات پزشکی » راههای طبیعی افزایش ترشح سوماتروپین

راههای طبیعی افزایش ترشح سوماتروپین

راههای طبیعی افزایش ترشح سوماتروپین

افزایش ترشح سوماتروپین :

ورزشکارن و بدنسازانی که هزینه های زیادی برای خرید سوماتروپین(هورمون رشد) میکنند باید بدانند که این هورمون عضله ساز و چربی سوز در بدن شما به اندازه کافی ترشح میشود، وقتی که شما از ساعت 8عصر تا 6 صبح، هیچ کربوهیدراتی مخصوصا کربوهیدراتهای ساده مثل هر غذایی که طعم شیرینی بدهد و نان و برنج را استفاده نکنین و از ساعت 8عصر تا قبل از خواب فقط سینه مرغ رژیمی و کاهو کلم و انواع سبزیجات مصرف کنید، وقتی که در خواب عمیق هستین این هورمون بصورت طبیعی ترشح میشود و بعد از یکسال ملاحظه خواهید کرد که  اندامتان دارای عضلات شکل گرفته زیادی شده است ( البته همراه با تمرین).
حتی اگر از سوماتروپین دارویی هم مصرف کنید اما کنار آن مواد شیرین و از خانواده کربوهیدراتهای ساده استفاده کنید جوابی نخواهید گرفت.
فقط پروتیین رژیمی مثل سینه مرغ همراه با فیبر مثل کاهو و سبزیجات و قبل از خواب هم هیچ نوع کربوهیدراتی مصرف نکنید تا از سوماتروپین طبیعی بدن خود بهره ببرید البته باید خواب عمیق و 8 ساعته را هم داشته باشین، یعنی از ساعت 12 الی 8 صبح را به آرامی و بدون استرس در خواب راحت باشید.
کربوهیدرات مصرف کنید
اگر خوب غذا نخورید، عضلات شما هیچ وقت پرورش نخواهند یافت.
همه کربوهیدرات ها بد نیستند.شما باید از خوردن کربوهیدرات سفید خودداری کنید.برخلاف کربوهیدرات سفید ،از خوردن کربوهیدرات قهوه ای رنگ اجتناب نکنید.برنج قهوه ای ،گندم، جو،
پروتئین در صبحانه را فراموش نکنید
افرادی که در وعده صبحانه 35گرم پروتئین مصرف میکنند، در طو روز کمتر گرسنه میشوند و همچنین اشتهای آنها در طول روز بهتر کنترل میشود و اثرات مطلوبی رو روی هورمونهای خودشون مشاهد خواهند کرد.
سعی کنید کالری کمتری مصرف کنید تا کم کم لایه چربی روی عضلات شکم شما کم شود تا عضلات شما بتوانند خود را نمایش دهند.
خوردن صبحانه اشتهای شما رو در طول روز کم خواهد کرد.بنابراین بهتر است که در صبحانه از پروتئین استفاده کنید تا در طول روز توان لازم رو داشته باشید.البته به این معنی نیست که در صبحانه از استیک و ژاملبون استفاده کنید! بلکه باید چربی وکالری بدنتو رو کنترل کنید.سفیده تخم مرغ گزینه مناسبی خواهد بود.
و این که بدن شما چربی و کالری بیشتری مصرف میکند تا پروتئین ها رو هضم کند.

امتیاز 5.00 ( 3 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز