هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
خانه » سرگرمی و وبگردی » مطالب جالب گوناگون » پیتزا فاطما گل در تهران

پیتزا فاطما گل در تهران

الگو گرفتن های تجاری جهت سود و فروش بیشتر از سریال های ماهواره ای اخیرا به شدت در کشورمان رواج پیدا کرده است

فروش پیتزا فاطما گل در تهران خبر جدید و در عین حال عجیبی است که به تازگی در اکثر رسانه ها دیده و شنیده شده است اتفاقی که ریشۀ آن به ماجراهای سریالهای شبکه های ماهواره ای بر میگردد سریالهایی که همیشه و در همه حال سعی در تخریب بنیان خانواده ها دارد و به نوعی تآثیر چشم گیری در افکار برخی افراد می گذارد چنانچه حتی باعث می شود سبد تغذیه ایرانیان هم محصولاتی را به خود ببیند که نام «فاطما گل» را بر خود دارند که در ادامه عکسی از آن را مشاهده می کنید.

 

پیتزا فاطما گل در تهران

 

سینماژورنال در ادامه نوشت: از جمله این سریال ها، «فاطما گل» است که نه فقط شخصیت هایش در میان مخاطبان ایرانی شناخته شده اند که یکی از کارگردانان سرشناس ایرانی هم تصمیم به ساخت نسخه ای ایرانی از این سریال را گرفته است.

 

از آن طرف هفته ای هم نیست که کارشناسان جامعه شناسی درباره اثرات سوء اپیدمی شدن مصرف چنین سریال هایی در جامعه ایرانی اظهارنظر کنند.

 

طبیعی است که واکنش مخاطبان ایرانی نسبت به این اظهارنظرها هم همان واکنشی است که در برابر مصرف فیلم فارسی های دهه های گذشته و محصولات تجاری سال های اخیر داشته اند.

 

هرچقدر که کارشناسان از کیفیت پایین این سریال ها می گویند اما مخاطبان همچنان این سریال ها را دنبال می کنند.

 

البته که همین اقبال است که باعث می شود سبد تغذیه ایرانیان هم محصولاتی را به خود ببیند که نام «فاطما گل» را بر خود دارند.

 

پیتزا فاطما گل در تهران

 

از جمله این محصولات که به تازگی در برخی قنادی های تهران دیده شده، پیتزایی است موسوم به «پیتزا فاطما گل»؛ پیتزایی که به صورت مستطیلی پخته شده و متوسط قیمت آن کیلویی چهار هزار تومان است!

 

این پیتزا در بسیاری از قنادی های تهران و از جمله قنادی هایی در شرق و مرکز شهر تهران دیده شده است.

 

هنوز معلوم نیست مبدع این پیتزا چه کسی است اما بعید می دانیم حتی «هلال سارال» کارگردان سریال «فاطما گل» و «بِرِن سات» بازیگر نقش «فاطما گل» هم از وجود پیتزایی به نام این سریال در ایران باخبر باشند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز